Billie Jenkins

3. března 2011 v 19:36 |  Billie Jenkins


Pohlavížena
Narozeníneznámo
Specializacečarodějka
Schopnosti:
telekineze (8x1)
projekce (8x11)
Povolánístudentka, čarodějka
Rodinasestra: Christy Jenkins
Partner(ka)pár jich měla
Dětižádné
Příbuznírodiče: zesnulí(8x17)
Bydlištěnejdříve na koleji, později u sester - 1329 Prescott Street San Francisco
Billie Jenkins je mladá čarodějka s magickými schopnostmi. Objevuje se na začátku finální 8.série. Nejdříve jednala sama, nosila paruku a oblečení superhrdinky, ale když ji sestry přijaly mezi sebe, musela paruku odložit a být normální. Moc ráda hledá a ničí démony, což sestry tak trochu otravuje, protože vyhledává potíže. Má sestru, kterou neviděla patnáct let a snaží se jí najít. Ví jen, že jí unesli démoni když byla malá,ale později ji pomocí sester najde. Její sestra Christy je ale vychovávaná démony(resp. Triádou)kteří jí namluví, že jsou sestry zlé. Později si to začne Billie taky myslet a bude chtít sestry zabít. Nakonec ale bude Billie na jejich straně a společně Triádu zničí. Nakonec bude jejich kamarádka.

Schopnosti

Telekineze

(Telekinesis) - Schopnost hýbat věcmi svou myslí. Tato schopnost je velmi silná a mají ji skoro všechny čarodějky a čarodějové v rodu Halliwellů.

Projekce

(Projection) - Schopnost udělat kohokoliv kýmkoliv nebo měnit věci a děj podle své mysli. Billie například v díle 8x11 proměnila své rodiče v zabijáky a to jen tak, že jim řekla že jsou vražední zabijáci. Dále také v díle 8x14 zlomila zlé kouzlo uvalené na sestry a tím je zachránila. Díky této schopnosti může také dělat astrální projekce(8x21).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama